עתיד ירוק בנווה מונסון

6535c4_441830e76875c703259d9f42f60bbfe3

בנווה מונוסון יהוד, יישוב קהילתי קטן ושקט הסמוך לסביון, ניבנה בימים אלו פרויקט ייחודי אשר מפגיש את סגנון החיים העירוני והמודרני עם הצביון הכפרי, השליו והירוק.

פרויקט המגורים היוקרתי של חברת ענב בשיתוף חברת אשדר ביהוד, הינו תוצאה מוצלחת של תהליך פינוי-בינוי שהתרחש במשך שנים, ומנצל הלכה למעשה את עתודת הקרקע לבנייה האחרונה ביישוב. דבר שמעניק לכם חותמת של אמת לביטוי "הזדמנות חד פעמית".

המיקום הגיאוגרפי המושלם הוא יתרון נוסף ממנו תוכלו ליהנות, נווה מונוסון נמצא בקרבה לעורקי התחבורה החשובים של ישראל,המחברים אותו לשאר חלקי הארץ – כביש 1, 4, 40 ונתיבי איילון, כך שלא תצטרכו יותר מ-15 דקות על מנת להגיע לתל-אביב או 40 דקות כדי להגיע לירושלים.

הפרויקט מציע לכם תמהיל מגוון של דירות 4 ו-5 חדרים מרווחות עם מרפסות גדולות במיוחד עם גינה תלויה, דירות גן מעוצבות ופנטהאוזים מפוארים, בניינים בני 16 קומות.

הפרויקט בשיתוף חברת אשדר

 אשדר לוגו

על השכונה

מונוסון

הוא יישוב קהילתי, המקבל שירותים מוניציפליים בסיסיים וסטטוטוריים מעיריית יהוד-מונוסון. אמנם בכל שאר ההיבטים, היישוב נהנה מאוטונומיה יישובית בדומה למערכת היחסים בין ועד מקומי לביןמועצה אזורית. נווה מונוסון מציע את השילוב המושלם בין חיי העיר הנוחים והקירבה למוקדי החברה השונים בגוד דן, ובנוסף את חיי הקהילה האיכותיים של יישוב קהילתי מהאיכותי בישראל.
עם מערכת חינוך מובילה, חיי חברה עשירים, אוכלוסיה מצוינת, שלווה של מושב, ומגורים ברמה גבוהה.

צור קשר

 גלית גולדמן

 03-6343808, 4900*

רח' התמר 2  

galit_g@ashdar.co.il, ganim@ashdar.co.il